Het Oostkusttornooi wordt gespeeld over 5 ronden.

Uitslag 1ste ronde

Oostkust 2018

Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1 Maarten Passchijn - B1 Maxim De Bisscop 2-2 2 2 X
2 B2 Geert Bailleul - C1 Johan Dezutter 1-3 X 1 3
3 C2 Peter Van Vlaenderen - A2 Francky Nolf 2-2 2 X 2
4 B3 Dirk De Meyere - C3 Philippe Tavernier 1-3 X 1 3
5 C4 Piet Van Kerckhove - A3 Glenn Robson 2-2 2 X 2
6 A4 Etienne Doom - B4 Ivan Taets 2-2 2 2 X
7 C5 John Hoorne - A5 Luc Vandevelde 2-2 2 X 2
8 A6 Cedric Lequy - B5 Oswald De Winne 3-1 3 1 X
9 B6 Ronny De Rous - C6 Jean-Pierre Pannier 1-3 X 1 3
13 8 15

 

Ronde 2 Oostkusttornooi

Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1 Rens De Vent - B1 Peter Van Vlaenderen 2-2 2 2 X  
2 B2 Piet Van Kerkhove - C1 Maarten Passchijn 1-3 X 1 3
3 C2 William Kiekens - A2 Dirk De Meyere 3-1 1 X 3
4 B3 Theo Hendrix - C3 Glenn Robson 2-2 X 2 2
5 C4 Etienne Doom - A3 Ivan Taets 2-2 2 X 2
6 A4 Ronny De Rous - B4 John Hoorne 3-1 3 1 X  
7 C5 Luc Vandevelde - A5 Daniƫl Stroo 1-3 3 X 1
8 A6 Nick Callier - B5 Jean-Pierre Pannier 1-3 1 3 X  
9 B6 Amer Chwihnh - C6 Cedric Lequy 3-1 X 3 1
12 12 12
Ronde Handicap   1r 2r 3r handicap Tot
1ste = 15pt Bredene 13 12     25
2de = 12pt Blankenberge 8 12     20
3de = 9pt Knokke 15 12     27

 

Ronde 3 Oostkusttornooi

Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1 Johan Dezutter - B1 Maarten Passchijn 2-2 2 2 X  
2 B2 Glenn Robson - C1 Maxim De Bisscop 1-3 X 1 3
3 C2 Geert Bailleul - A2 Peter Van Vlaenderen 2-2 2 X 2
4 B3 Francky Nolf - C3 Dirk De Meyere 2-2 X 2 2
5 C4 Nico Demoen - A3 Philippe Tavernier 3-1 1 X 3
6 A4 Piet Vankerckhove - B4 Luc Vandevelde 2-2 2 2 X  
7 C5 Sander Pieters - A5 Theo Hendrix 2-2 2 X 2
8 A6 John Hoorne - B5 Cedric Lequy 3-1 3 1 X  
9 B6 Anita Bruyneel - C6 Ivan Taets 1-3 X 1 3
12 9 15
Ronde Handicap   1r 2r 3r handicap Tot
1ste = 15pt Bredene 13 12 9   34
2de = 12pt Blankenberge 8 12 15   35
3de = 9pt Knokke 15 12 12   39

 

Eindstand Rapidronde
1ste ronde 2de ronde 3de ronde 4de ronde 5de ronde TOTAAL
Knokke 9 16 16 13 11 65
Bredene 12 12 8 13 14 59
Blankenberge 15 8 12 10 11 56
Eindresultaat Oostkust 2018
  1r 2r 3r handicap Tot
Bredene 13 12 9 12 46
Blankenberge 8 12 15 9 44
Knokke 15 12 12 15 54

Laatste ronde

Eindstand
N Naam ELO Ptn Part Weers
1 Passchyn Maarten 2056 5.5 6  
2 De Meyere Dirk 1634 4.5 6  
3 Van Heuverbeke Paul 1648 4 6 22.5
4 Hoorne John 1627 4 6 19.5
5 Chwihnh Amer 1548 4 6 19
6 Yperman Jeffrey 1535 4 6 18.5
7 Hendrix Theo 1663 4 6 17
8 De Winne Oswald 1499 3.5 6  
9 Pannier Jean-Pierre 1630 3 6 21.5
10 Vantorre Willy 1450 3 6 20.5
11 Desmedt Raf 1385 3 6 19.5
12 Salazar Dante 1440 3 6 16
13 Demarest Patrick 1150 3 6 12.5
14 Doom Etienne 1562 2 6 20.5
15 Verkinderen Marc 1588 2 6 18
16 Desenfans Jacques 1256 2 6 15.5
17 Melsens Dominik 0 2 6 14
18 Janssens Sybil 0 1.5 6  
19 De Groote Michel 1218 1 6  
20 Desloovere Rosa 0 1 6