Clubkampioenschap Reeks B


5535332
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : Schaakclub Knokke ,Knokke ,2019
Arbit. : Theo Hendrix - Johan Cuypers
, Tempo : 90'+30"/zet
Tie BreakPts, Bucholtz, Median Bucholtz, SonneBorn-Berger, Koya, aantal overwinningen
K.B.S.B.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19 R20 R21 R22 R23 R24 R25 R26 R27 R28 R29 R30
Amerikaanse klassering

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO     V/M  Club    Lan    Ptn  Buch  M B   S B   Koy   Win  
  1    Vantorre Willy         (1443N)  M    Knokke BEL  28.5/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  2    De Muyter Willy        (   0 )  M    Knokke BEL  23.0/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  3    Demarest Patrick       (1150N)  M    Knokke BEL  20.0/30 468.5   0.0  0.00   0.0     0 
  4    Strubbe Kenneth        (1185N)  M    Knokke BEL  20.0/30 456.5   0.0  0.00   0.0     0 
  5    Verlinde Ronny         (1434N)  M    Knokke BEL  16.5/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  6    Latruwe André          (1247N)  M    Knokke BEL  16.0/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  7    Cuypers Johan          (   0 )  M    Knokke BEL  14.5/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  8    Delmote Brian          (1452N)  M    Knokke BEL  14.0/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  9    De Groote Michel       (1242N)  M    Knokke BEL  11.0/30 458.5   0.0  0.00   0.0     0 
 10    Melsens Dominik        (   0 )  M    Knokke BEL  11.0/30 398.5   0.0  0.00   0.0     0 
 11    Vandenbrande Julienne  (1150N)  V    Knokke BEL  10.5/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 12    Wilms Willy            (1150N)  M    Knokke BEL  10.0/30 423.5   0.0  0.00   0.0     0 
 13    Janssens Sybil         (   0 )  V    Knokke BEL  10.0/30 366.5   0.0  0.00   0.0     0 
 14    Roelands Chris         (1150N)  M    Knokke BEL   3.0/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 15    Oyunchimeg Baagi       (   0 )  M    Knokke BEL   2.0/30   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (06-09-2019)
  1 Vantorre Willy        (1443N) Bye
  2 Verlinde Ronny        (1434N) 1-0  Cuypers Johan         (   0 )
  3 Strubbe Kenneth       (1185N) 0-1  Vandenbrande Julienne (1150N)
  4 De Groote Michel      (1242N) 1-0  Demarest Patrick      (1150N)
  5 Melsens Dominik       (   0 ) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  6 Wilms Willy           (1150N) 1-0  Latruwe André         (1247N)
  7 Roelands Chris        (1150N) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  8 De Muyter Willy       (   0 ) 0-1  Delmote Brian         (1452N)
(Go to Top)
Ronde 2 (27-09-2019)
  1 Delmote Brian         (1452N) Bye
  2 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  De Muyter Willy       (   0 )
  3 Latruwe André         (1247N) 1-0  Roelands Chris        (1150N)
  4 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffWilms Willy           (1150N)
  5 Demarest Patrick      (1150N) 1-0  Melsens Dominik       (   0 )
  6 Vandenbrande Julienne (1150N) 1-0  De Groote Michel      (1242N)
  7 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  Strubbe Kenneth       (1185N)
  8 Vantorre Willy        (1443N) ˝-˝  Verlinde Ronny        (1434N)
(Go to Top)
Ronde 3 (04-10-2019)
  1 Verlinde Ronny        (1434N) Bye
  2 Strubbe Kenneth       (1185N) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  3 De Groote Michel      (1242N) 1-0  Cuypers Johan         (   0 )
  4 Melsens Dominik       (   0 ) 0-1  Vandenbrande Julienne (1150N)
  5 Wilms Willy           (1150N) 0-1  Demarest Patrick      (1150N)
  6 Roelands Chris        (1150N) 0-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  7 De Muyter Willy       (   0 ) 0-1ffLatruwe André         (1247N)
  8 Delmote Brian         (1452N) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
(Go to Top)
Ronde 4 (18-10-2019)
  1 Janssens Sybil        (   0 ) Bye
  2 Latruwe André         (1247N) 0-1  Delmote Brian         (1452N)
  3 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffDe Muyter Willy       (   0 )
  4 Demarest Patrick      (1150N) 1-0  Roelands Chris        (1150N)
  5 Vandenbrande Julienne (1150N) ˝-˝  Wilms Willy           (1150N)
  6 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  Melsens Dominik       (   0 )
  7 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  De Groote Michel      (1242N)
  8 Verlinde Ronny        (1434N) 1-0  Strubbe Kenneth       (1185N)
(Go to Top)
Ronde 5 (01-11-2019)
  1 Strubbe Kenneth       (1185N) Bye
  2 De Groote Michel      (1242N) 0-1  Verlinde Ronny        (1434N)
  3 Melsens Dominik       (   0 ) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  4 Wilms Willy           (1150N) ˝-˝  Cuypers Johan         (   0 )
  5 Roelands Chris        (1150N) 0-1  Vandenbrande Julienne (1150N)
  6 De Muyter Willy       (   0 ) 0-1  Demarest Patrick      (1150N)
  7 Delmote Brian         (1452N) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  8 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  Latruwe André         (1247N)
(Go to Top)
Ronde 6 (15-11-2019)
  1 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffJanssens Sybil        (   0 )
  2 Latruwe André         (1247N) Bye
  3 Demarest Patrick      (1150N) 0-1  Delmote Brian         (1452N)
  4 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1  De Muyter Willy       (   0 )
  5 Cuypers Johan         (   0 ) 1-0  Roelands Chris        (1150N)
  6 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Wilms Willy           (1150N)
  7 Verlinde Ronny        (1434N) 1-0  Melsens Dominik       (   0 )
  8 Strubbe Kenneth       (1185N) 0-1  De Groote Michel      (1242N)
(Go to Top)
Ronde 7 (22-11-2019)
  1 De Groote Michel      (1242N) Bye
  2 Melsens Dominik       (   0 ) 0-1  Strubbe Kenneth       (1185N)
  3 Wilms Willy           (1150N) 0-1  Verlinde Ronny        (1434N)
  4 Roelands Chris        (1150N) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  5 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0  Cuypers Johan         (   0 )
  6 Delmote Brian         (1452N) 1-0  Vandenbrande Julienne (1150N)
  7 Latruwe André         (1247N) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  8 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  Demarest Patrick      (1150N)
(Go to Top)
Ronde 8 (06-12-2019)
  1 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) Bye
  2 Demarest Patrick      (1150N) 1-0  Latruwe André         (1247N)
  3 Vandenbrande Julienne (1150N) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  4 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  Delmote Brian         (1452N)
  5 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  De Muyter Willy       (   0 )
  6 Verlinde Ronny        (1434N) 1-0  Roelands Chris        (1150N)
  7 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0  Wilms Willy           (1150N)
  8 De Groote Michel      (1242N) 1-0  Melsens Dominik       (   0 )
(Go to Top)
Ronde 9 (20-12-2019)
  1 Melsens Dominik       (   0 ) Bye
  2 Wilms Willy           (1150N) 0-1  De Groote Michel      (1242N)
  3 Roelands Chris        (1150N) 0-1  Strubbe Kenneth       (1185N)
  4 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0  Verlinde Ronny        (1434N)
  5 Delmote Brian         (1452N) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  6 Latruwe André         (1247N) 0-1  Vandenbrande Julienne (1150N)
  7 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  Cuypers Johan         (   0 )
  8 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffDemarest Patrick      (1150N)
(Go to Top)
Ronde 10 (03-01-2020)
  1 Demarest Patrick      (1150N) Bye
  2 Vandenbrande Julienne (1150N) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  3 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  Latruwe André         (1247N)
  4 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  5 Verlinde Ronny        (1434N) 0-1  Delmote Brian         (1452N)
  6 Strubbe Kenneth       (1185N) 0-1  De Muyter Willy       (   0 )
  7 De Groote Michel      (1242N) 1-0  Roelands Chris        (1150N)
  8 Melsens Dominik       (   0 ) 0-1  Wilms Willy           (1150N)
(Go to Top)
Ronde 11 (17-01-2020)
  1 Wilms Willy           (1150N) Bye
  2 Roelands Chris        (1150N) 0-1  Melsens Dominik       (   0 )
  3 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0  De Groote Michel      (1242N)
  4 Delmote Brian         (1452N) 0-1  Strubbe Kenneth       (1185N)
  5 Latruwe André         (1247N) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  6 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  Verlinde Ronny        (1434N)
  7 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffCuypers Johan         (   0 )
  8 Demarest Patrick      (1150N) 0-1  Vandenbrande Julienne (1150N)
(Go to Top)
Ronde 12 (24-01-2020)
  1 Vandenbrande Julienne (1150N) Bye
  2 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  Demarest Patrick      (1150N)
  3 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Oyunchimeg Baagi      (   0 )
  4 Verlinde Ronny        (1434N) 1-0  Latruwe André         (1247N)
  5 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  6 De Groote Michel      (1242N) 0-1  Delmote Brian         (1452N)
  7 Melsens Dominik       (   0 ) 0-1  De Muyter Willy       (   0 )
  8 Wilms Willy           (1150N) 1-0ffRoelands Chris        (1150N)
(Go to Top)
Ronde 13 (07-02-2020)
  1 Roelands Chris        (1150N) Bye
  2 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0ffWilms Willy           (1150N)
  3 Delmote Brian         (1452N) 1-0  Melsens Dominik       (   0 )
  4 Latruwe André         (1247N) 0-1  Strubbe Kenneth       (1185N)
  5 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  De Groote Michel      (1242N)
  6 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffVerlinde Ronny        (1434N)
  7 Demarest Patrick      (1150N) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  8 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1  Cuypers Johan         (   0 )
(Go to Top)
Ronde 14 (14-02-2020)
  1 Cuypers Johan         (   0 ) Bye
  2 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Vandenbrande Julienne (1150N)
  3 Verlinde Ronny        (1434N) 1-0  Demarest Patrick      (1150N)
  4 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  5 De Groote Michel      (1242N) 0-1  Latruwe André         (1247N)
  6 Melsens Dominik       (   0 ) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  7 Wilms Willy           (1150N) 1-0ffDelmote Brian         (1452N)
  8 Roelands Chris        (1150N) 0-1ffDe Muyter Willy       (   0 )
(Go to Top)
Ronde 15 (06-03-2020)
  1 De Muyter Willy       (   0 ) Bye
  2 Delmote Brian         (1452N) 1-0  Roelands Chris        (1150N)
  3 Latruwe André         (1247N) 0-0ffMelsens Dominik       (   0 )
  4 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  Wilms Willy           (1150N)
  5 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffDe Groote Michel      (1242N)
  6 Demarest Patrick      (1150N) 1-0  Strubbe Kenneth       (1185N)
  7 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1  Verlinde Ronny        (1434N)
  8 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
(Go to Top)
Ronde 16 (03-07-2020)
  1 Delmote Brian         (1452N) 1-0  De Muyter Willy       (   0 )
  2 Janssens Sybil        (   0 ) 1-0ffRoelands Chris        (1150N)
  3 Latruwe André         (1247N) 1-0  Wilms Willy           (1150N)
  4 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffMelsens Dominik       (   0 )
  5 Demarest Patrick      (1150N) 1-0ffDe Groote Michel      (1242N)
  6 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1ffStrubbe Kenneth       (1185N)
  7 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  Verlinde Ronny        (1434N)
  8 Vantorre Willy        (1443N) Bye
(Go to Top)
Ronde 17 (17-07-2020)
  1 Verlinde Ronny        (1434N) 0-1ffVantorre Willy        (1443N)
  2 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0  Cuypers Johan         (   0 )
  3 De Groote Michel      (1242N) 0-0ffVandenbrande Julienne (1150N)
  4 Melsens Dominik       (   0 ) 0-0ffDemarest Patrick      (1150N)
  5 Wilms Willy           (1150N) 0-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  6 Roelands Chris        (1150N) 0-1ffLatruwe André         (1247N)
  7 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  8 Delmote Brian         (1452N) Bye
(Go to Top)
Ronde 18 (31-07-2020)
  1 Janssens Sybil        (   0 ) 1-0ffDelmote Brian         (1452N)
  2 Latruwe André         (1247N) 0-1  De Muyter Willy       (   0 )
  3 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-0ffRoelands Chris        (1150N)
  4 Demarest Patrick      (1150N) 1-0ffWilms Willy           (1150N)
  5 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1ffMelsens Dominik       (   0 )
  6 Cuypers Johan         (   0 ) 1-0ffDe Groote Michel      (1242N)
  7 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Strubbe Kenneth       (1185N)
  8 Verlinde Ronny        (1434N) Bye
(Go to Top)
Ronde 19 (07-08-2020)
  1 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0ffVerlinde Ronny        (1434N)
  2 De Groote Michel      (1242N) 0-1ffVantorre Willy        (1443N)
  3 Melsens Dominik       (   0 ) 0-1  Cuypers Johan         (   0 )
  4 Wilms Willy           (1150N) 0-0ffVandenbrande Julienne (1150N)
  5 Roelands Chris        (1150N) 0-1ffDemarest Patrick      (1150N)
  6 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  7 Delmote Brian         (1452N) 0-1ffLatruwe André         (1247N)
  8 Janssens Sybil        (   0 ) Bye
(Go to Top)
Ronde 20 (21-08-2020)
  1 Latruwe André         (1247N) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  2 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-0ffDelmote Brian         (1452N)
  3 Demarest Patrick      (1150N) 0-1  De Muyter Willy       (   0 )
  4 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-0ffRoelands Chris        (1150N)
  5 Cuypers Johan         (   0 ) 1-0ffWilms Willy           (1150N)
  6 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Melsens Dominik       (   0 )
  7 Verlinde Ronny        (1434N) 0-0ffDe Groote Michel      (1242N)
  8 Strubbe Kenneth       (1185N) Bye
(Go to Top)
Ronde 21 (28-08-2020)
  1 De Groote Michel      (1242N) 0-1ffStrubbe Kenneth       (1185N)
  2 Melsens Dominik       (   0 ) 0-1  Verlinde Ronny        (1434N)
  3 Wilms Willy           (1150N) 0-1ffVantorre Willy        (1443N)
  4 Roelands Chris        (1150N) 0-1ffCuypers Johan         (   0 )
  5 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0ffVandenbrande Julienne (1150N)
  6 Delmote Brian         (1452N) 0-1ffDemarest Patrick      (1150N)
  7 Janssens Sybil        (   0 ) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  8 Latruwe André         (1247N) Bye
(Go to Top)
Ronde 22 (11-09-2020)
  1 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffLatruwe André         (1247N)
  2 Demarest Patrick      (1150N) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  3 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-0ffDelmote Brian         (1452N)
  4 Cuypers Johan         (   0 ) 0-1  De Muyter Willy       (   0 )
  5 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Roelands Chris        (1150N)
  6 Verlinde Ronny        (1434N) 0-0ffWilms Willy           (1150N)
  7 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0  Melsens Dominik       (   0 )
  8 De Groote Michel      (1242N) Bye
(Go to Top)
Ronde 23 (25-09-2020)
  1 Melsens Dominik       (   0 ) 1-0ffDe Groote Michel      (1242N)
  2 Wilms Willy           (1150N) 0-1ffStrubbe Kenneth       (1185N)
  3 Roelands Chris        (1150N) 0-1  Verlinde Ronny        (1434N)
  4 De Muyter Willy       (   0 ) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  5 Delmote Brian         (1452N) 0-1ffCuypers Johan         (   0 )
  6 Latruwe André         (1247N) 0-1  Demarest Patrick      (1150N)
  7 Janssens Sybil        (   0 ) 1-0ffVandenbrande Julienne (1150N)
  8 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) Bye
(Go to Top)
Ronde 24 (02-10-2020)
  1 Demarest Patrick      (1150N) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  2 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1ffLatruwe André         (1247N)
  3 Cuypers Johan         (   0 ) 1-0  Janssens Sybil        (   0 )
  4 Vantorre Willy        (1443N) 1-0ffDelmote Brian         (1452N)
  5 Verlinde Ronny        (1434N) 0-1ffDe Muyter Willy       (   0 )
  6 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0ffRoelands Chris        (1150N)
  7 De Groote Michel      (1242N) 0-0ffWilms Willy           (1150N)
  8 Melsens Dominik       (   0 ) Bye
(Go to Top)
Ronde 25 (16-10-2020)
  1 Wilms Willy           (1150N) 1-0  Melsens Dominik       (   0 )
  2 Roelands Chris        (1150N) 0-0ffDe Groote Michel      (1242N)
  3 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0  Strubbe Kenneth       (1185N)
  4 Delmote Brian         (1452N) 0-0ffVerlinde Ronny        (1434N)
  5 Latruwe André         (1247N) 0-0ffCuypers Johan         (   0 )
  6 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  7 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-0ffVandenbrande Julienne (1150N)
  8 Demarest Patrick      (1150N) Bye
(Go to Top)
Ronde 26 (23-10-2020)
  1 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1ffDemarest Patrick      (1150N)
  2 Cuypers Johan         (   0 ) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  3 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Latruwe André         (1247N)
  4 Verlinde Ronny        (1434N) 0-1ffJanssens Sybil        (   0 )
  5 Strubbe Kenneth       (1185N) 1-0ffDelmote Brian         (1452N)
  6 De Groote Michel      (1242N) 0-1ffDe Muyter Willy       (   0 )
  7 Melsens Dominik       (   0 ) 1-0ffRoelands Chris        (1150N)
  8 Wilms Willy           (1150N) Bye
(Go to Top)
Ronde 27 (06-11-2020)
  1 Roelands Chris        (1150N) 0-0ffWilms Willy           (1150N)
  2 De Muyter Willy       (   0 ) 0-0ffMelsens Dominik       (   0 )
  3 Delmote Brian         (1452N) 0-0ffDe Groote Michel      (1242N)
  4 Latruwe André         (1247N) 1-0ffVerlinde Ronny        (1434N)
  5 Janssens Sybil        (   0 ) 0-1  Strubbe Kenneth       (1185N)
  6 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffVantorre Willy        (1443N)
  7 Demarest Patrick      (1150N) 0-0ffCuypers Johan         (   0 )
  8 Vandenbrande Julienne (1150N) Bye
(Go to Top)
Ronde 28 (13-11-2020)
  1 Cuypers Johan         (   0 ) 1-0ffVandenbrande Julienne (1150N)
  2 Vantorre Willy        (1443N) 0-0ffDemarest Patrick      (1150N)
  3 Verlinde Ronny        (1434N) 0-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  4 Strubbe Kenneth       (1185N) 0-0ffLatruwe André         (1247N)
  5 De Groote Michel      (1242N) 0-1ffJanssens Sybil        (   0 )
  6 Melsens Dominik       (   0 ) 1-0ffDelmote Brian         (1452N)
  7 Wilms Willy           (1150N) 0-1ffDe Muyter Willy       (   0 )
  8 Roelands Chris        (1150N) Bye
(Go to Top)
Ronde 29 (27-11-2020)
  1 De Muyter Willy       (   0 ) 1-0ffRoelands Chris        (1150N)
  2 Delmote Brian         (1452N) 0-0ffWilms Willy           (1150N)
  3 Latruwe André         (1247N) 1-0ffDe Groote Michel      (1242N)
  4 Janssens Sybil        (   0 ) 0-0ffMelsens Dominik       (   0 )
  5 Oyunchimeg Baagi      (   0 ) 0-1ffStrubbe Kenneth       (1185N)
  6 Demarest Patrick      (1150N) 1-0ffVerlinde Ronny        (1434N)
  7 Vandenbrande Julienne (1150N) 0-1  Vantorre Willy        (1443N)
  8 Cuypers Johan         (   0 ) Bye
(Go to Top)
Ronde 30 (11-12-2020)
  1 Vantorre Willy        (1443N) 1-0  Cuypers Johan         (   0 )
  2 Verlinde Ronny        (1434N) 0-0ffVandenbrande Julienne (1150N)
  3 Strubbe Kenneth       (1185N) 0-0ffDemarest Patrick      (1150N)
  4 De Groote Michel      (1242N) 1-0ffOyunchimeg Baagi      (   0 )
  5 Melsens Dominik       (   0 ) 0-0ffLatruwe André         (1247N)
  6 Wilms Willy           (1150N) 0-1ffJanssens Sybil        (   0 )
  7 Roelands Chris        (1150N) 0-0ffDelmote Brian         (1452N)
  8 De Muyter Willy       (   0 ) Bye
(Go to Top)

  Clubkampioenschap Reeks B
Spelers ELO Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Bye Ptn Buc M B S B Koy Win 1/2 Punten
Vantorre Willy 1443 N 1687 1   2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2 2 2 28.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                                                                                 
Verlinde Ronny 1434 N 1441 2 ˝   1 1 2 1 2 0 0 1 1 1 1 1 2 2 16.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                                 
Strubbe Kenneth 1185 N 1099 3 0 1   1 2 2 2 0 2 2 1 2 0 1 2 2 20.0 456.5 0.0 0.00 0.0 0
                                                                               
De Groote Michel 1242 N 1162 4 0 0 1   1 1 1 0 0 1 0 2 1 0 1 2 11.0 458.5 0.0 0.00 0.0 0
                                           
Melsens Dominik 0 701 5 0 0 0 1   0 2 0 1 1 0 2 0 1 1 2 11.0 398.5 0.0 0.00 0.0 0
                                           
Wilms Willy 1150 N 1034 6 0 0 0 0 2   1 0 1 1 1 1 0 ˝ ˝ 2 10.0 423.5 0.0 0.00 0.0 0
                                       
Roelands Chris 1150 N 785 7 0 0 0 0 0 0   0 0 1 0 0 0 0 0 2 3.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
           
De Muyter Willy 0 1062 8 0 2 2 2 1 2 2   0 2 1 2 1 2 2 2 23.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                                                           
Delmote Brian 1452 N 1469 9 0 1 0 1 1 0 1 2   1 1 1 1 1 1 2 14.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                       
Janssens Sybil 0 127 10 0 1 0 1 0 1 1 0 1   0 2 0 1 0 2 10.0 366.5 0.0 0.00 0.0 0
                                       
Latruwe André 1247 N 1060 11 0 1 0 2 0 1 2 1 1 2   2 0 1 1 2 16.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                               
Oyunchimeg Baagi 0 973 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0 0 0 2 2.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
       
Demarest Patrick 1150 N 1162 13 0 1 1 1 1 2 2 1 1 2 2 2   1 1 2 20.0 468.5 0.0 0.00 0.0 0
                                                                               
Vandenbrande Julienne 1150 N 1156 14 0 0 1 1 1 ˝ 1 0 0 1 1 1 1   0 2 10.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                         
Cuypers Johan 0 719 15 0 0 0 1 1 2 0 1 2 0 2 0 2   2 14.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                         

 Datum :Paring
R106-09-2019 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8- 9
R227-09-201916- 910- 811- 712- 613- 514- 415- 3 1- 2
R304-10-2019 2-16 3- 1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
R418-10-201916-1011- 912- 813- 714- 615- 5 1- 4 2- 3
R501-11-2019 3-16 4- 2 5- 1 6-15 7-14 8-13 9-1210-11
R615-11-201916-1112-1013- 914- 815- 7 1- 6 2- 5 3- 4
R722-11-2019 4-16 5- 3 6- 2 7- 1 8-15 9-1410-1311-12
R806-12-201916-1213-1114-1015- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5
R920-12-2019 5-16 6- 4 7- 3 8- 2 9- 110-1511-1412-13
R1003-01-202016-1314-1215-11 1-10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6
R1117-01-2020 6-16 7- 5 8- 4 9- 310- 211- 112-1513-14
R1224-01-202016-1415-13 1-12 2-11 3-10 4- 9 5- 8 6- 7
R1307-02-2020 7-16 8- 6 9- 510- 411- 312- 213- 114-15
R1414-02-202016-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6- 9 7- 8
R1506-03-2020 8-16 9- 710- 611- 512- 413- 314- 215- 1

(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)