Clubkampioenschap Reeks A


5535332
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : Schaakclub Knokke ,Knokke ,2019
Arbit. : Theo Hendrix - Johan Cuypers
, Tempo : 90'+30"/zet
Tie BreakPts, Bucholtz, Median Bucholtz, SonneBorn-Berger, Koya, aantal overwinningen
K.B.S.B.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19 R20 R21 R22 R23 R24 R25 R26
Amerikaanse klassering

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club    Lan    Ptn  Buch  M B   S B   Koy   Win  
  1    Dezutter Johan         (1905)  M    Knokke BEL  24.0/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  2    Hendrix Theo           (1635)  M    Knokke BEL  17.0/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  3    Van Heuverbeke Paul    (1652)  M    Knokke BEL  13.0/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  4    Vantorre Willy         (1443)  M    Knokke BEL  12.5/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  5    Chwihnh Amer           (1546)  M    Knokke SYR  12.0/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  6    Verkinderen Marc       (1595)  M    Knokke BEL  10.0/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  7    Salazar Dante          (1435)  M    Knokke BEL   9.5/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  8    Pannier Jean-Pierre    (1604)  M    Knokke BEL   8.5/26 342.5   0.0  0.00   0.0     0 
  9    Desenfans Jacques      (1271)  M    Knokke BEL   8.5/26 319.5   0.0  0.00   0.0     0 
 10    Desmedt Raf            (1385)  M    Knokke BEL   8.0/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 11    Faas Bram              (1310)  M    Knokke BEL   7.5/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 12    Van Kerkhove Piet      (1734)  M    Knokke BEL   7.0/26 378.0   0.0  0.00   0.0     0 
 13    Van Gompel Hugo        (1519)  M    Knokke BEL   7.0/26 330.5   0.0  0.00   0.0     0 
 14    Faas Bo                (1319)  M    Knokke BEL   3.5/26   0.0   0.0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (13-09-2019)
  1 Faas Bram             (1310) 0-1ffDesenfans Jacques     (1271)
  2 Verkinderen Marc      (1595) 1-0  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  3 Dezutter Johan        (1905) 1-0ffFaas Bo               (1319)
  4 Chwihnh Amer          (1546) 0-0ffPannier Jean-Pierre   (1604)
  5 Hendrix Theo          (1635) 1-0  Vantorre Willy        (1443)
  6 Salazar Dante         (1435) 0-1  Desmedt Raf           (1385)
  7 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Van Kerkhove Piet     (1734)
(Go to Top)
Ronde 2 (20-09-2019)
  1 Desenfans Jacques     (1271) 0-1  Van Kerkhove Piet     (1734)
  2 Desmedt Raf           (1385) 0-1  Van Gompel Hugo       (1519)
  3 Vantorre Willy        (1443) 0-1  Salazar Dante         (1435)
  4 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
  5 Faas Bo               (1319) 0-0ffChwihnh Amer          (1546)
  6 Van Heuverbeke Paul   (1652) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  7 Faas Bram             (1310) 0-1  Verkinderen Marc      (1595)
(Go to Top)
Ronde 3 (11-10-2019)
  1 Verkinderen Marc      (1595) 0-1  Desenfans Jacques     (1271)
  2 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Faas Bram             (1310)
  3 Chwihnh Amer          (1546) 0-1  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  4 Hendrix Theo          (1635) 1-0  Faas Bo               (1319)
  5 Salazar Dante         (1435) 1-0  Pannier Jean-Pierre   (1604)
  6 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Vantorre Willy        (1443)
  7 Van Kerkhove Piet     (1734) 1-0  Desmedt Raf           (1385)
(Go to Top)
Ronde 4 (01-11-2019)
  1 Desenfans Jacques     (1271) 1-0  Desmedt Raf           (1385)
  2 Vantorre Willy        (1443) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  3 Pannier Jean-Pierre   (1604) 1-0  Van Gompel Hugo       (1519)
  4 Faas Bo               (1319) 0-1  Salazar Dante         (1435)
  5 Van Heuverbeke Paul   (1652) 1-0  Hendrix Theo          (1635)
  6 Faas Bram             (1310) 0-0ffChwihnh Amer          (1546)
  7 Verkinderen Marc      (1595) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
(Go to Top)
Ronde 5 (08-11-2019)
  1 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Desenfans Jacques     (1271)
  2 Chwihnh Amer          (1546) 1-0  Verkinderen Marc      (1595)
  3 Hendrix Theo          (1635) 1-0  Faas Bram             (1310)
  4 Salazar Dante         (1435) 0-1  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  5 Van Gompel Hugo       (1519) 0-0ffFaas Bo               (1319)
  6 Van Kerkhove Piet     (1734) 1-0  Pannier Jean-Pierre   (1604)
  7 Desmedt Raf           (1385) 1-0  Vantorre Willy        (1443)
(Go to Top)
Ronde 6 (29-11-2019)
  1 Desenfans Jacques     (1271) 0-1  Vantorre Willy        (1443)
  2 Pannier Jean-Pierre   (1604) 1-0ffDesmedt Raf           (1385)
  3 Faas Bo               (1319) 0-1  Van Kerkhove Piet     (1734)
  4 Van Heuverbeke Paul   (1652) 1-0  Van Gompel Hugo       (1519)
  5 Faas Bram             (1310) ½-½  Salazar Dante         (1435)
  6 Verkinderen Marc      (1595) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
  7 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Chwihnh Amer          (1546)
(Go to Top)
Ronde 7 (13-12-2019)
  1 Chwihnh Amer          (1546) 1-0  Desenfans Jacques     (1271)
  2 Hendrix Theo          (1635) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  3 Salazar Dante         (1435) 0-1  Verkinderen Marc      (1595)
  4 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Faas Bram             (1310)
  5 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  6 Desmedt Raf           (1385) 0-0ffFaas Bo               (1319)
  7 Vantorre Willy        (1443) 0-1  Pannier Jean-Pierre   (1604)
(Go to Top)
Ronde 8 (27-12-2019)
  1 Desenfans Jacques     (1271) 0-1  Pannier Jean-Pierre   (1604)
  2 Faas Bo               (1319) 0-0ffVantorre Willy        (1443)
  3 Van Heuverbeke Paul   (1652) 1-0  Desmedt Raf           (1385)
  4 Faas Bram             (1310) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  5 Verkinderen Marc      (1595) 1-0  Van Gompel Hugo       (1519)
  6 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Salazar Dante         (1435)
  7 Chwihnh Amer          (1546) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
(Go to Top)
Ronde 9 (10-01-2020)
  1 Hendrix Theo          (1635) 1-0  Desenfans Jacques     (1271)
  2 Salazar Dante         (1435) 1-0  Chwihnh Amer          (1546)
  3 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  4 Van Kerkhove Piet     (1734) 1-0  Verkinderen Marc      (1595)
  5 Desmedt Raf           (1385) 0-1ffFaas Bram             (1310)
  6 Vantorre Willy        (1443) 1-0  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  7 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-0ffFaas Bo               (1319)
(Go to Top)
Ronde 10 (31-01-2020)
  1 Desenfans Jacques     (1271) 0-0ffFaas Bo               (1319)
  2 Van Heuverbeke Paul   (1652) 0-0ffPannier Jean-Pierre   (1604)
  3 Faas Bram             (1310) 0-1ffVantorre Willy        (1443)
  4 Verkinderen Marc      (1595) 0-1ffDesmedt Raf           (1385)
  5 Dezutter Johan        (1905) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  6 Chwihnh Amer          (1546) 0-1  Van Gompel Hugo       (1519)
  7 Hendrix Theo          (1635) 0-1  Salazar Dante         (1435)
(Go to Top)
Ronde 11 (21-02-2020)
  1 Salazar Dante         (1435) 0-1  Desenfans Jacques     (1271)
  2 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
  3 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffChwihnh Amer          (1546)
  4 Desmedt Raf           (1385) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  5 Vantorre Willy        (1443) ½-½  Verkinderen Marc      (1595)
  6 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-1  Faas Bram             (1310)
  7 Faas Bo               (1319) 0-0ffVan Heuverbeke Paul   (1652)
(Go to Top)
Ronde 12 (28-02-2020)
  1 Desenfans Jacques     (1271) 0-1  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  2 Faas Bram             (1310) 1-0  Faas Bo               (1319)
  3 Verkinderen Marc      (1595) 0-0ffPannier Jean-Pierre   (1604)
  4 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Vantorre Willy        (1443)
  5 Chwihnh Amer          (1546) 1-0  Desmedt Raf           (1385)
  6 Hendrix Theo          (1635) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  7 Salazar Dante         (1435) 0-1  Van Gompel Hugo       (1519)
(Go to Top)
Ronde 13 (10-07-2020)
  1 Van Gompel Hugo       (1519) 1-0  Desenfans Jacques     (1271)
  2 Van Kerkhove Piet     (1734) 1-0  Salazar Dante         (1435)
  3 Desmedt Raf           (1385) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
  4 Vantorre Willy        (1443) 1-0  Chwihnh Amer          (1546)
  5 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  6 Faas Bo               (1319) 0-1ffVerkinderen Marc      (1595)
  7 Van Heuverbeke Paul   (1652) 0-0ffFaas Bram             (1310)
(Go to Top)
Ronde 14 (24-07-2020)
  1 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffVan Gompel Hugo       (1519)
  2 Desmedt Raf           (1385) 1-0  Salazar Dante         (1435)
  3 Vantorre Willy        (1443) 1-0  Hendrix Theo          (1635)
  4 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-0ffChwihnh Amer          (1546)
  5 Faas Bo               (1319) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  6 Van Heuverbeke Paul   (1652) ½-½  Verkinderen Marc      (1595)
  7 Desenfans Jacques     (1271) 1-0ffFaas Bram             (1310)
(Go to Top)
Ronde 15 (07-08-2020)
  1 Verkinderen Marc      (1595) 1-0ffFaas Bram             (1310)
  2 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  3 Chwihnh Amer          (1546) 1-0ffFaas Bo               (1319)
  4 Hendrix Theo          (1635) ½-½  Pannier Jean-Pierre   (1604)
  5 Salazar Dante         (1435) 1-0  Vantorre Willy        (1443)
  6 Van Gompel Hugo       (1519) 1-0  Desmedt Raf           (1385)
  7 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffDesenfans Jacques     (1271)
(Go to Top)
Ronde 16 (14-08-2020)
  1 Desmedt Raf           (1385) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  2 Vantorre Willy        (1443) ½-½  Van Gompel Hugo       (1519)
  3 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-1ffSalazar Dante         (1435)
  4 Faas Bo               (1319) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
  5 Van Heuverbeke Paul   (1652) 1-0  Chwihnh Amer          (1546)
  6 Faas Bram             (1310) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  7 Desenfans Jacques     (1271) 1-0  Verkinderen Marc      (1595)
(Go to Top)
Ronde 17 (28-08-2020)
  1 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Verkinderen Marc      (1595)
  2 Chwihnh Amer          (1546) 1-0ffFaas Bram             (1310)
  3 Hendrix Theo          (1635) ½-½  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  4 Salazar Dante         (1435) 0-0ffFaas Bo               (1319)
  5 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Pannier Jean-Pierre   (1604)
  6 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffVantorre Willy        (1443)
  7 Desmedt Raf           (1385) 0-1  Desenfans Jacques     (1271)
(Go to Top)
Ronde 18 (04-09-2020)
  1 Vantorre Willy        (1443) 0-1ffDesmedt Raf           (1385)
  2 Pannier Jean-Pierre   (1604) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  3 Faas Bo               (1319) 0-0ffVan Gompel Hugo       (1519)
  4 Van Heuverbeke Paul   (1652) 0-0ffSalazar Dante         (1435)
  5 Faas Bram             (1310) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
  6 Verkinderen Marc      (1595) 0-1  Chwihnh Amer          (1546)
  7 Desenfans Jacques     (1271) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
(Go to Top)
Ronde 19 (18-09-2020)
  1 Chwihnh Amer          (1546) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  2 Hendrix Theo          (1635) ½-½  Verkinderen Marc      (1595)
  3 Salazar Dante         (1435) 1-0  Faas Bram             (1310)
  4 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  5 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffFaas Bo               (1319)
  6 Desmedt Raf           (1385) 1-0ffPannier Jean-Pierre   (1604)
  7 Vantorre Willy        (1443) 1-0ffDesenfans Jacques     (1271)
(Go to Top)
Ronde 20 (25-09-2020)
  1 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-1ffVantorre Willy        (1443)
  2 Faas Bo               (1319) 1-0  Desmedt Raf           (1385)
  3 Van Heuverbeke Paul   (1652) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  4 Faas Bram             (1310) 1-0  Van Gompel Hugo       (1519)
  5 Verkinderen Marc      (1595) 0-0ffSalazar Dante         (1435)
  6 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Hendrix Theo          (1635)
  7 Desenfans Jacques     (1271) 0-1  Chwihnh Amer          (1546)
(Go to Top)
Ronde 21 (09-10-2020)
  1 Hendrix Theo          (1635) ½-½  Chwihnh Amer          (1546)
  2 Salazar Dante         (1435) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  3 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Verkinderen Marc      (1595)
  4 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffFaas Bram             (1310)
  5 Desmedt Raf           (1385) 0-1  Van Heuverbeke Paul   (1652)
  6 Vantorre Willy        (1443) ½-½  Faas Bo               (1319)
  7 Pannier Jean-Pierre   (1604) 1-0  Desenfans Jacques     (1271)
(Go to Top)
Ronde 22 (23-10-2020)
  1 Faas Bo               (1319) 0-0ffPannier Jean-Pierre   (1604)
  2 Van Heuverbeke Paul   (1652) 1-0  Vantorre Willy        (1443)
  3 Faas Bram             (1310) 0-0ffDesmedt Raf           (1385)
  4 Verkinderen Marc      (1595) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  5 Dezutter Johan        (1905) 1-0  Van Gompel Hugo       (1519)
  6 Chwihnh Amer          (1546) 1-0  Salazar Dante         (1435)
  7 Desenfans Jacques     (1271) 0-1  Hendrix Theo          (1635)
(Go to Top)
Ronde 23 (30-10-2020)
  1 Salazar Dante         (1435) 0-0ffHendrix Theo          (1635)
  2 Van Gompel Hugo       (1519) 0-1  Chwihnh Amer          (1546)
  3 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffDezutter Johan        (1905)
  4 Desmedt Raf           (1385) 1-0ffVerkinderen Marc      (1595)
  5 Vantorre Willy        (1443) 0-0ffFaas Bram             (1310)
  6 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-0ffVan Heuverbeke Paul   (1652)
  7 Faas Bo               (1319) 1-0  Desenfans Jacques     (1271)
(Go to Top)
Ronde 24 (13-11-2020)
  1 Van Heuverbeke Paul   (1652) 0-0ffFaas Bo               (1319)
  2 Faas Bram             (1310) 0-1  Pannier Jean-Pierre   (1604)
  3 Verkinderen Marc      (1595) ½-½  Vantorre Willy        (1443)
  4 Dezutter Johan        (1905) 0-0ffDesmedt Raf           (1385)
  5 Chwihnh Amer          (1546) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  6 Hendrix Theo          (1635) 1-0  Van Gompel Hugo       (1519)
  7 Desenfans Jacques     (1271) 0-0ffSalazar Dante         (1435)
(Go to Top)
Ronde 25 (20-11-2020)
  1 Van Gompel Hugo       (1519) 0-0ffSalazar Dante         (1435)
  2 Van Kerkhove Piet     (1734) 0-1ffHendrix Theo          (1635)
  3 Desmedt Raf           (1385) 0-0ffChwihnh Amer          (1546)
  4 Vantorre Willy        (1443) 0-1  Dezutter Johan        (1905)
  5 Pannier Jean-Pierre   (1604) 0-0ffVerkinderen Marc      (1595)
  6 Faas Bo               (1319) 0-0ffFaas Bram             (1310)
  7 Van Heuverbeke Paul   (1652) 0-0ffDesenfans Jacques     (1271)
(Go to Top)
Ronde 26 (04-12-2020)
  1 Faas Bram             (1310) 0-0ffVan Heuverbeke Paul   (1652)
  2 Verkinderen Marc      (1595) 0-0ffFaas Bo               (1319)
  3 Dezutter Johan        (1905) 0-0ffPannier Jean-Pierre   (1604)
  4 Chwihnh Amer          (1546) ½-½  Vantorre Willy        (1443)
  5 Hendrix Theo          (1635) 0-0ffDesmedt Raf           (1385)
  6 Salazar Dante         (1435) 1-0ffVan Kerkhove Piet     (1734)
  7 Desenfans Jacques     (1271) ½-½  Van Gompel Hugo       (1519)
(Go to Top)

  Clubkampioenschap Reeks A
Spelers ELO Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Ptn Buc M B S B Koy Win 1/2 Punten
Faas Bram 1310 1465 1   0 0 0 0 ½ 2 2 1 0 1 1 0 0 7.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                             
Verkinderen Marc 1595 1489 2 2   0 0 ½ 1 2 1 0 1 0 1 0 10.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                       
Dezutter Johan 1905 2349 3 2 2   2 2 2 2 2 1 2 1 2 2 2 24.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                                                               
Chwihnh Amer 1546 1525 4 1 2 0   ½ 1 1 2 1 ½ 0 1 0 2 12.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                               
Hendrix Theo 1635 1639 5 2 0   0 2 2 1 1 2 ½ 2 17.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                                   
Salazar Dante 1435 1455 6 0 0 1 1   0 1 0 2 2 1 0 0 9.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                     
Van Gompel Hugo 1519 1364 7 0 0 0 1 0 1   1 2 ½ 0 0 0 7.0 330.5 0.0 0.00 0.0 0
                           
Van Kerkhove Piet 1734 1818 8 0 1 0 0 0 1 1   1 0 1 1 0 1 7.0 378.0 0.0 0.00 0.0 0
                           
Desmedt Raf 1385 1285 9 0 2 0 0 0 2 0 1   2 1 0 0 0 8.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                               
Vantorre Willy 1443 1492 10 1 1 0 1 0 2 0   1 ½ 1 2 12.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                 
Pannier Jean-Pierre 1604 1527 11 1 0 0 0 ½ 0 2 1 1 1   0 0 2 8.5 342.5 0.0 0.00 0.0 0
                                 
Faas Bo 1319 1339 12 0 0 0 0 0 0 0 1 1 ½ 0   0 1 3.5 0.0 0.0 0.00 0.0 0
             
Van Heuverbeke Paul 1652 1707 13 0 ½ 0 2 1 2 2 2 1 0 0   1 13.0 0.0 0.0 0.00 0.0 0
                                                   
Desenfans Jacques 1271 1390 14 2 2 0 0 0 1 ½ 1 2 0 0 0 0   8.5 319.5 0.0 0.00 0.0 0
                                 

 Datum :Paring
R113-09-2019 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6- 9 7- 8
R220-09-201914- 8 9- 710- 611- 512- 413- 3 1- 2
R311-10-2019 2-14 3- 1 4-13 5-12 6-11 7-10 8- 9
R401-11-201914- 910- 811- 712- 613- 5 1- 4 2- 3
R508-11-2019 3-14 4- 2 5- 1 6-13 7-12 8-11 9-10
R629-11-201914-1011- 912- 813- 7 1- 6 2- 5 3- 4
R713-12-2019 4-14 5- 3 6- 2 7- 1 8-13 9-1210-11
R827-12-201914-1112-1013- 9 1- 8 2- 7 3- 6 4- 5
R910-01-2020 5-14 6- 4 7- 3 8- 2 9- 110-1311-12
R1031-01-202014-1213-11 1-10 2- 9 3- 8 4- 7 5- 6
R1121-02-2020 6-14 7- 5 8- 4 9- 310- 211- 112-13
R1228-02-202014-13 1-12 2-11 3-10 4- 9 5- 8 6- 7
R1310-07-2020 7-14 8- 6 9- 510- 411- 312- 213- 1

(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)